Чорнобаївські волонтери відвезли «миколайчики» на східний фронт

24 грудня 2017, 12:19

18‒21 грудня 2017 року волонтер «Легіону Свободи» Павло Собко та волонтерка групи «Схід і Захід єдині» Лідія Сівак спільно з Григорієм Гавриленко з громадського об’єднання «Воля» доставили «миколайчики» українським захисникам, які перебувають на східному фронті. Волонтери зробили це в день свята Миколая Чудотворця.

Під час поїздки волонтери проїхали по лінії фронту від Маріуполя до Щастя. За ці чотири дні було подолано 2815 кілометрів та потрачено на паливо 6090 грн. Поїздка відбулася за сприяння Чорнобаївської РДА.

Маємо велику надію, що підприємці та звичайні люди будуть активно допомагати не лише на свята, але й у прості дні календаря. Хочеться вірити у дива. Чогось виникає така тенденція – допомоги на святки. Давайте робити хороше не прив’язуючи до дати, адже бійці потребують нашої допомоги кожну хвилину. Не будьте байдужими! ‒ закликає Павло Собко.

Волонтери передали захисникам продукти харчування, солодку воду, шкарпетки, валянки, рукавиці, подушки, матраци консервацію, пироги, голубці, вареники, яблука, малюнки від школярів та багато інших миколайчиків.

Наступну поїздку планують на 6 січня 2018 року, напередодні Різдва. Волонтери розповідають, що зараз на фронті є потреба в газових балонах для виготовлення буржуйок. Для наступної поїздки волонтери готують вантаж із м’яса та риби.

Волонтери закликають усіх небайдужих долучитися до майбутніх поїздок. Для надання допомоги можна зателефонувати за номером телефону: Пало Собко (096) 970-70-77 та Лідія Сівак (096) 616 01 95.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору