Чорнобаївщина – непореможна земля, коли в неї ось така сильна, спортивна молодь

29 вересня 2020, 14:23

І знову перемога. Чорнобаївський спортивний клуб «ВІКІНГ» - у числі кращих. Незважаючи на карантинні обмеження, спортсмени продовжують тренуватися та брати участь у змаганнях.

Протягом двох років, із часу, коли президентом спортивного клубу став фінансовий директор корпорайції «Дніпро» с. Васютинці Григорій Петрович Душейко, команда посідає лідируючі позиції серед силових команд України.  

19 вересня силачі змагалися в Миронівці, що на Київщині, на Всеукраїнському турнірі 2020 року - "Кубок Мирона ІІ" з пауерліфтингу та окремих вправ під егідою федерації UPC, на якому за перемогу боролися 110 топових спортсменів із усієї України.

За словами спортсменів, організатори пропонували чудові умови для виступу, сильних суперників та сумарний призовий фонд у 50 000. грн. Масштаб організації  змагань дійсно зашкалював, все було виконано у найкращій якості та високому рівні. Це був справді грандіозний турнір за рангом проведення світового класу.

Клуб «ВІКІНГ» представляли вісім сильних, вольових спортсменів, за плечима у яких чимало досягнень на чемпіонатах різних рівнів: капітан команди Валентин Гонтар (смт Чорнобай), Ярослав Слуцький (смт Чорнобай), Вадим Гришко (смт Чорнобай), Віталій Раковський (с.Богодухівка), Олексій Жадько (с. Скородистик), Максим Чорненко (смт Чорнобай), Владислав Костюков (смт Чорнобай) та єдина тендітна дівчина Юлія Пономаренко (м. Золотоноша). Змагаючись у дванадцяти номінаціях, вони принесли у свою скарбничку переможні нагороди: 8 - золотих, 3 – срібних та одну абсолютну першість.

- Дякуючи СК « Вікінг» і нашому президенту Григорію Петровичу, ми не лише гартуємося спортом, а й стали однією спортивною родиною, –хвалиться Вадим Гришко, один із учасників команди. -  Завдяки його постійній фінансовій і моральній  підтримці ми маємо можливість ефективно тренуватися і розвиватися, заявляти про себе на таких відповідальних змаганнях, які не кожному під силу. Приємно, коли під час їх проведення Григорій Петрович цікавиться настроєм та підбадьорює кожного. Все це разом піднімає командний дух і є головним стимулом до здобуття нових перемог, бажанням виступати ще краще. Ми настільки здружилися, що вболіваючи один за одного, сприймаємо будь-яку поразку чи невдачу як свою особисту, адже перемога кожного - це перемога всієї команди.

Учасники СК «ВІКІНГ» разом із президентом спортивного клубу Григорієм Душейком щиро дякують голові Чорнобаївської районної державної адміністрації Анатолію Писаренку та директору фізкультурно-оздоровчого клубу Олександру Клименку за розуміння та підтримку.

 Для дев’ятнадцятирічного Ярослава Слуцького, студента третього курсу Київського національного торговельно-економічного університету, ці змагання принесли до його майже тридцяти медалей різних ґатунків ще одну золоту, котру він здобув у жимі лежачи (120 кг).

- Якщо у тебе є команда однодумців, таких, як «ВІКІНГИ», підходиш до справи з душею і вірою в те, що робиш, то обов’язково все вийде. За 5 років моїх спортивних тренувань помітно загартувався не лише мій характер, а й тіло та переможний дух. Намагаюся постійно вдосконалюватися фізично, дотримуватися всіх вимог тренера, аби бути у належній формі та впевнено себе почувати на помості. Кожна участь у турнірах від регіональних і до чемпіонатів Європи, в яких довелося брати участь і отримувати нагороди, для мене є безцінним досвідом, який допомагає прагнути більшого. У цьому неабияка заслуга президента клубу Григорія Душейка, завдячуючи якому маємо змогу займатися у спеціально обладнаному залі, їздити на змагання й отримувати неймовірну підтримку та мотивацію рухатися вперед. Не збираюся зупинятися на досягнутому, буду й надалі поєднувати навчання й тренування, щоб підкорювати нові спортивні вершини.

Валентина Згура, Ніна Семенова

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору