Чому вчора ледь не пів-Черкас сиділо без світла

09 липня 2014, 10:47

Рано вранці цього вівторка в ряді мікрорайонів Черкас, у тому числі й у центрі, зникала подача електроенергії. Без струму певний час була і редакція «Черкаського краю».

Дізнатися у ПАТ «Черкасиобленерго», що ж саме сталося, виявилося завданням не з простих. У Черкаському міському РЕМ із журналістами спілкуватись на цю тему відмовились. Із бесіди журналіста із працівниками приймальні РЕМу випливало, що в організації раптово кудись завіялось все начальство і давати коментарі нікому. Зв’язати журналіста з керівництвом РЕМу у приймальні категорично відмовились.

Мало путнього винесли газетярі із спілкування із офісом ПАТ «Черкасиобленерго». Там теж спостерігалась «раптова відсутність» на робочих місцях керівників. Через приймальню ПАТ «Черкасиобленерго» журналістів зв’язали із начальником центральної диспетчерської служби підприємства Василем Гребенюком. Розмова з посадовцем відбулась близько 11.30 8 липня. Він повідомив про потужне коротке замикання на одній із ліній електропередач, якою користуються черкаські тролейбусники, що сталось о 7.20 ранку. Він запевнив, що аварію ліквідували у рекордно короткі строки – за годину двадцять, і що «ніхто із користувачів електроенергії ніяких незручностей у зв’язку із аварією не відчув». Жодної інформації про те, скільки і яких районів обласного центру залишилися без струму, співрозмовник давати навідріз відмовився.

— Ну передзвонив мені якийсь там Володимир. І я все йому маю розповідати? А якщо інформацією скористаються диверсанти? – своєрідно відреагував пан Гребенюк і кинув слухавку. Те, що інформацію хотів почути споживач в особі журналіста газети, він до уваги не взяв.

За інформацією Управління державної служби охорони УМВС України в області о 7.16 зник струм у ряді районів Черкас, включно із центром. Але системи охорони об’єктів працювали і працюють в штатному режимі, за допомогою резервних джерел живлення.

Між тим, попри запевнень посадовців «Черкасиобленерго», за інформацією із інших джерел стало відомо, що станом на 11.40 без струму ще залишались будинки по вул. Благовісна, Ільїна, Одеська та Байди Вишневецького.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору