Чому в Черкасах зросла плата за Інтернет?

09 січня 2019, 20:50

Чому в Черкасах зросла плата за Інтернет?

З 15 січня вступають в дію нові тарифи за Інтернет від провайдера McLaut. Вартість місячної плати становитиме від 135 гривень. Засновник інтернет-провайдера  McLaut Віталій Лаут вирішив пояснити різке підвищення цін. Пише «Вичерпно».

- Здавалося б, долар «стоїть», все добре. Але валюта у нас не долар, а гривня. Стрибок долара з 8 до 28 стався миттєво, а ось наслідки цього ми будемо вигрібати ще дуже довго. І це одна з причин повільного, але неухильного зростання цін та тарифів. До кризи тариф на Інтернет був від 66 гривень, що в перерахунку в доларах за курсом 8 складе 8,25 доларів, - розповів Віталій Лаут.

Також він додав, що зараз Інтернет від 135 гривень, що за курсом 28 — 4,82 долара — майже у два рази менше. Устаткування, Інтернет та паливо досі компанія купує в доларах/євро.

- Ми багато років дотували iptv, сподіваючись на світле майбутнє і давали його своїм абонентам безкоштовно. Але коли з року в рік сума, яку ми повинні платити, стала подвоюватися — резерви швидко вичерпалися. Зараз продовжуємо його дотувати, але частина витрат лягає на абонентів», — пояснив Віталій Лаут.

 

Коментарі

Черкассы сказав:

Лаут зажралса! Поднятие незаконное! Я сдела просто ушел от них но подам в защиту прав потребителей

АнДрон сказав:

Правильно Черкассы, нужно жаловаться в Лигу сексуальных меньшинств.

Ольга сказав:

Нам не привыкать. На все повышения цен и тарифов есть “логические” аргументы. Но всегда в выигрыше тот, кто цену поднимает. Перевозчики тоже – “бедные” и “несчастные”, и они тоже несут “убытки”. Но заметьте, с рынка услуг не уходят! Жаль, что у провайдера нету льгот, нету корректировки разницы за уплаченные и использованные Гбайты. Я вот неделю была в отпуске, а деньги заплатила, хотя интернетом не пользовалась. 3,50х7 дней=24.50 просто “подарила”! И так каждый. Печально, что мы всегда перед фактом и повлиять не можем. И даже антимонопольный комитет (кстати, зачем он нужен?)

Андрей сказав:

Вы можете позвонить в Маклаут и попросить их приостановить интернет на период вашего отпуска.

Роман сказав:

“Устаткування, Інтернет та паливо досі компанія купує в доларах/євро.” Где у нас топливо в доларах/євро продается?

Вгору