Чому в Черкасах не у всіх будинках є опалення

28 жовтня 2019, 13:33

Мешканці будинків перешкоджають увімкненню опалення у багатоповерхівках.

Про це на вранішній нараді повідомив директор КП “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась, - повідомляють 18000.

– Такого запуску я не пам’ятаю. Децентралізація дійшла до децентралізації засувки. І це трагічно. За таких умов управляти процесом стає дуже важко, – заявив Карась.

За його словами, найбільша проблема із запуском тепла цього року – це самовільне “регулювання” системи опалення у будинку представниками багатоповерхівок.

– Найбільша проблема – це люди, які самі себе висунули на дуже важливу посаду – старший по будинку. Вони вирішуть, що крутити і як. При тому, що це люди, які не мають жодного уявлення, як працює система. Є будинки, які крутяться по чотири рази на день. Якщо ми не будемо кардинально вирішувати цю проблему, то почнуться серйозні інфраструктурні проблеми в місті, – переконаний комунальник.

Він наголосив, що згідно з законодавством за будинок відповідає управитель. А в разі створення ОСББ – голова об’єднання.

– У нас за будинок відповідає баба Маня. Причому в кожному будинку вона своя. Є будинки, де баб Мань кілька. І ці баби Мані сваряться між собою, – сказав, викликавши сміх у залі, Павло Карась.

За словами Карася, управитель не завжди має ключ від підвалу, що також ускладнює ввімкнення опалення у деяких багатоповерхівках. Він також зазначив, що через самовільні дії не може повідомити, скільки будинків на сьогодні вже мають опалення.

Опісля між Карасем і заступницею мера Людмилою Бордунос виникла дискусія, яка викликала обурення у міського голови Анатолія Бондаренка.

– Ви що між собою в робочий час не спілкуєтеся? Я вже втомився про цих баб Мань слухати. Проведіть нараду і доповідайте нормально, скільки людей увімкнено і де є проблеми, – обурився Бондаренко.

Поділитись

Коментарі

Вгору