Чому судді відпускають невиправного злочинця на волю, – Владислав Вінник про черкаське правосуддя

14 листопада 2022, 09:05

Про черкаське правосуддя... У п'ятницю вийшов на свободу організатор угруповання наркозбувачів, про яких я нещодавно розказував.

Під вартою йому довелося посидіти лише декілька днів.

Як це можливо? На це питання відповідати важко і неприємно.

2020 рік. Наш фігурант приходить до заступника начальника міської поліції, пропонує хабар за те, щоб йому не заважали продавати наркотики.

Поліція затримує злочинця під час передачі грошей, збирає беззаперечні докази надання хабаря.

Суд відпускає правопорушника.

Проходить два роки. Наш фігурант збирає кодло з п'яти молодих безробітніх, які під його мудрим керівництвом торгують амфетаміном майже відкрито, як бабусі петрушкою на ринку.

Поліція затримує його та усіх спільників, збирає беззаперечні докази збуту наркотиків.

Суд встановлює організатору мізерні 100 тисяч гривень застави, які він одразу ж сплачує і вже з суботи абсолютно на законних підставах ходить вулицями Черкас.

Чи буде він знову продавати наркотики?

Звичайно, у нас жодних сумнівів у цьому немає. Цілком можливо, що він прямо зараз це робить.

Скільки ще разів ми маємо тягнути за загривок цього чоловіка в суд із мішками речових доказів?

Чому судді із року в рік під будь-якими приводами відпускають невиправного злочинця на волю?

Питання відкрите, та болюче для всієї правоохоронної системи...

Владислав Вінник, начальник слідчого управління ГУНП в Черкаській області, допис на власній сторінці у Facebook

Коментарі

Гість :

Після цього допису не виникає питань,чому суд відпустив на волю вбивць 7 річного Андрійка Лясова,чому чиновники зі Служби у справах дітей не понесли відповідальності за жоден злочин,скоєний проти дітей через невиконання працівниками органів опіки та піклування своїх прямих обов’язків,чому міські депутати не підтримали петицію про звільнення очільниці Служби у справах дітей Шишлюк Світлани Олександрівни після вбивства вище згаданої дитини батьками/родичами батьків минулого рокуі т.д.Тепер навіть не дивують безсоромні заяви Вічканя Віктора Михайловича,який є заступником Шишлюк С.О.про те,що “суд у нього в кишені і суддя зробить все,як він скаже”,тому подавати до суду на його незаконну діяльність або писати скарги через його безсоромну, недопустиму і ганебну поведінку під час засідань комісії щодо рішень,які приймаються виключно в інтересах зацікавленої фінансово спроможної особи,не лише не варто,а ще й небезпечно!Якщо поглянути на реєстр судових рішень,то можна побачити,що більшість справ,які проходять через Службу у справах дітей,розглядає одна й та сама суддя.Звичайно,усі рішення 100% співпадають з “вигідними” для служби,хоча представники служби на засіданнях відсутні.А коли читаєш рішення суду,дивуєшся,чому воно повністю скопійоване з заяв позивача/відповідача (залежить від того,чиї інтереси представляє служба).Цікаво,чи взагалі знає суддя про існування Вічканя Віктора Михайловича і про те,що він користується її ім’ям і паскудить його?Чи може цей чиновник діє через помічників судді,які готують рішення???В будь-якому випадку,це недопустимо в сучасному суспільстві.Ми живемо в незалежній європейській державі,а досі маємо терпіти чиновників,які за методами та результатами роботи так і залишились в совку.Очевидно,все це в нашомі місті не викорінити…як амброзію.

Володимир :

Для знищення амброзії дуже добре підходять твердо- паливні котли, так само вони підходять і для СУДДІВ !!!

Дунай :

Для того щоб подолати організовану злочинність її потрібно очолити….

Віта :

Чому судді відпустили Вінника? Як це можливо?

Вгору