Чоловіків, які незаконно перетнули кордон, після повернення притягуватимуть до відповідальності, – ДПСУ

27 вересня 2023, 07:47

Фото: Уніан

На військовозобов'язаних чоловіків, які незаконно перетнули кордон під час воєнного стану, чекає відповідальність.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речника Державної прикордонної служби України Андрій Демченка в ефірі телемарафону.

За його словами, це стосуватиметься чоловіків, які вирішили повернутися в Україну після незаконного виїзду за кордон. Демченко розповів, що наразі є спроби незаконного перетину по зеленій ділянці кордону. Тобто це відбувається поза межами пунктів пропуску.

"Наші військовослужбовці пропускають людей виключно на підставі тих умов і правил, які діють відповідно до постанови уряду, що регламентують перетин кордону для громадян України", - зазначив він.

Водночас речник ДПСУ наголосив, що ті військовозобов'язані чоловіки, які перетнули кордон у незаконний спосіб не зможуть уникнути відповідальності за порушення.

"Якщо хтось у незаконний спосіб все ж перетнув державний кордон надалі, коли вони повертатимуться, то будуть притягнуті до відповідальності. Це не означає, що якщо людина здійснила таке порушення, вона уникне покарання, - зазначив Демченко.

За його словами, у вересні потік людей, які перетинали кордон зменшився порівняно із серпнем, однак він залишається на високому рівні.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван Мазепа :

Мотивація совка, людям не повертатися.
Скочуємося до шаблонів правління як в оркостані, на жаль…

Сергій :

Так це порушення закону. Батальйон монако притягнути до відповідальності в першу чергу!

DmitrMik :

Ніхто не буде повертатися. Нащо? Тут свавілля. Полювання на громадян. Ніякої поваги до жінок, чоловіків. Всі ми як підозрювані у чомусь. Треба створити умови, щоб люди залишалися, щоб військові не боялися, що їх відправлятимуть на вірну загибель. А поки всі ці погрози тільки працюють так, щоб люди ніколи не поверталися. Мабуть, так буде краще. Менш чоловіків загине.

Вгору