Чоловіка, який жорстоко вбив працівницю готелю в Умані, помістили до психлікарні

04 квітня 2019, 14:31

Чоловіка, який жорстоко вбив працівницю готелю в Умані, помістили до психлікарні

Чоловіка, який вбив працівницю готелю і пішов трощити голови перехожим помістили до психіатричного закладу в Дніпрі. 

Саме такий запобіжний захід обрали для чоловіка, який в Умані проломив голову 56-річній працівниці готелю "Дружба", розташованому на території дендропарку "Софіївка".

Нагадаємо, трагедія трапилась зранку 1 травня. Жертва в цей момент була одна на робочому місці. Від "Софіївки" злочинець направився до міського ринку і бив випадкових перехожих. Одна з постраждалих перебуває у лікарні в тяжкому стані. За інформацією з власних джерел журналіста відомо, що вбивця перед цим кілька тижнів багато пив. Підозрюють, на момент злочину міг бути під впливом "білої гарячки".

Завдяки небайдужим громадянам нападника було затримано на місці. Поліція відкрила кримінальне провадження за кількома частинами статті 115 (умисне вбивство) та частиною 1 статі 296 (хуліганство).

Згідно з висновком судово-психіатричної експертизи від 16 травня 2018 року чоловік на період часу, до яких відноситься скоєння інкримінованих йому дій, та на теперішній час виявляв та виявляє ознаки хронічного психічного захворювання на шизофренію параноїдну. Через захворювання чоловік не усвідомлював свої дії та не міг ними керувати.

Ухвалою Уманського міськрайонного суду Черкаської області 13 березня 2019 року відносно підозрюваного було продовжено запобіжний захід у вигляді поміщення до закладу з наданням психіатричної допомоги в умовах, що виключають його небезпечну поведінку, а саме до Дніпровської філії «Спеціальний заклад з надання психіатричної допомоги» ДУ "Центр психічного здоров'я і моніторингу наркотиків та алкоголю МОЗ України" на строк 60 днів, починаючи з 13 березня 2019 року по 11 травня 2019 року.

Читайте також: Черкащанину за ножове поранення загрожує до 8 років ув’язнення

 

Коментарі

Вгору