Чоловік, що напав на черкаського поліцейського, потребує психіатричної допомоги, – прокуратура

07 жовтня 2019, 19:52

Напад стався в серпні цього року на автодорозі  Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, неподалік території автозаправної станції «WOG», що розташована в с. Нова Дмитрівка Золотоніського району.

Інспектор сектору реагування патрульної поліції прибув за вказаною адресою для складання матеріалів по адміністративному правопорушенню. Там чоловік наніс йому удар кулаком правої руки в обличчя , внаслідок чого спричинив тілесні ушкодження у вигляді травми голови зі струсом головного мозку, переломом верхівки кореня зуба, забійною раною порожнини рота, синцями верхньої та нижньої губи.

У провадженні Золотоніського ВП ГУНП в Черкаській області подія перебувала як кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 345 КК України, а саме умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням цим працівником службових обов’язків.

Разом із тим, в ході досудового розслідування було встановлено, що чоловік під час вчинення злочину у зв’язку із розладами психіки не усвідомлював свої дії та не міг керувати ними. Відтак, було вирішено, що він потребує госпіталізації до закладу з надання психіатричної допомоги із звичайним наглядом і лікування в примусовому порядку.

На даний час досудове розслідування завершено, клопотання про застосування примусових заходів медичного характеру направлено до Золотоніського міськрайонного суду для розгляду по суті.

За інформацією Золотоніської місцевої прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору