ЧНУ запрошує на благодійний ярмарок

01 березня 2023, 08:52

Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького збирає кошти на потреби своїх випускників-військових та оголосив про благодійний аукціон.

Наразі оголошено благодійний збір та вже зібрано понад 100 тисяч гривень і закрито низку потреб: генератори, дальномір. Завершується збір на дрон, триває збір на прилад нічного бачення. Університетська спільнота хоче залучити якомога більше донатів і просить допомоги у своїх випускників і студентів та їхніх рідних і друзів.

"Натомість готуємо для всіх благодійний ярмарок, де можна буде придбати багато корисних речей. Це і наш мерч (футболки, шарфики), і брендовані речі повсякденного вжитку (блокноти, ручки, шопери, чашки тощо), і сувенірну продукцію на згадку про роки навчання — календарі, фотоальбоми", - зазначають у пресслужбі ЧНУ ім. Б. Хмельницького.

Шанувальники мистецтва зможуть придбати картини, книги, сувеніри з авторськими підписами. Буде й ексклюзивний товар: сертифікати на каву з ректором і першим проректором, з викладачами, які поєднають цікаве спілкування з передекзаменаційною консультацією.

Ярмарок буде розгорнутий 3 березня об 11:00 у фоє НК № 1. Розпочнеться він мітингом-реквіємом за загиблими випускниками.

Усі виручені кошти підуть на потреби військових.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору