ЧНУ просить не застосовувати проти нього брудні технології (документ)

10 червня 2015, 14:39

Герб_Черкаського_національного_університету_ім._Б._Хмельницького

Вчена рада, профком та студентська рада Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького вимагають припинити інсинуації щодо міфічного об’єднання з ЧДТУ.

Про це повідомляють у прес-службі ЧНУ.

Відповідну заяву було прийнято 9 червня під час позачергового спільного засідання вченої ради, профкому та студентської ради університету.

Заява стала відповіддю на брудні технології, які упродовж кількох місяців застосовувалися проти лідера освітньої галузі регіону, одного з найстаріших вищих навчальних закладів Черкащини.

Крім того, прийнято рішення на підтримку відозви Міністерства освіти і науки України. Напередодні Міністерством була оприлюднена заява про численні порушення при проведенні виборів до складу Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. У зв’язку з цим відомство не погоджується з їх результатами.

Безымянный

Поділитись

Коментарі

. сказав:

Де ваша чесна конкуренція? в створенні брудного піару проти ЧДТУ?
набридло всі ці ігрища проти універу.дайте людям працювати і навчатись

Gatyla сказав:

Знаєте щось подібне Собачник ляпав коли його зловили в цигаркою коло школи. Програні суди ЧДТУ теж піар? В законодавче поле кроком руш! Винних в порушенні покарати! Права постраждалих поновити! Тоді зможете і працювати і навчатися. А поза межами правового поля – ні.

Вгору