Члени виконкому вимагають фінансових планів комунальних підприємств міста

13 лютого 2015, 15:12

173-1024x768

Члени виконавчого комітету Черкаської міської ради безрезультатно намагаються отримати фінансові плани комунальних підприємств міста. Раніше було прийнято рішення, згідно з яким директори комунальних підприємств мали б представити свої документи на виконкомі. Було навіть складено графік, однак ніхто його не дотримується. Скажімо, під час сьогоднішнього засідання члени виконкому хотіли заслухати дані про фінансовий стан КП «Екологія», однак директор його навіть не з’явився, бо перебував за межами міста.

– Пропоную тим директорам підприємств, які не виконують графіків затвердження на засіданнях виконкому фінансових планів своїх КП, які не зроблять цього протягом лютого, поставити питання щодо подальшого їх перебування на посадах. От сьогодні, ми маємо передавати на баланс якесь майно підприємству, про фінансовий стан якого нічого не знаємо, – зазначив член виконкому на громадських засадах, представник Координаційної ради сил Майдану Черкащини Анатолій Рекун.

Відтак міський голова Черкас Сергій Одарич висловив зауваження своєму заступнику Станіславу Овчаренкові за недотримання графіку представлення фінансових планів, тобто невиконання рішення виконкому. У зв’язку з відсутністю фінплану КП «Екологія» було виключено з порядку денного питання про передачу на баланс підприємства муфельної печі. Нагадаємо, що на минулому засіданні виконкому міської ради це рішення не було прийнято у зв’язку з інформацією, що у комунального підприємства існує велика заборгованість, через що виконавча служба може забрати муфельну піч за борги.

За інформацією прес-служби Координаційної ради сил Майдану Черкащини

Коментарі

Вгору