Четверо черкащанок – у ТОП-100 найупливовіших жінок України

03 листопада 2017, 11:09

Видання “Фокус” презентувало традиційну сотню найбільш упливових жінок в українській політиці, бізнесі, науці, шоу-бізнесі, спорті й медійній сфері. Серед них – четверо уродженок Черкащини: Ірина Геращенко, Ольга Айвазовська, Світлана Заліщук, Оксана Соколова, пише "Рідна Черкащина".

Перший заступник голови ВРУ, вповноважена Президента з мирного врегулювання конфлакту на Донеччині й Луганщині Ірина Геращенко розташувалася на третій сходинці, втративши за рік одну позицію в рейтингу. Тоді як координатор ГМ “Опора” та представник України в Мінській контактній групі з мирного врегулювання ситуації на Донбасі Ольга Айвазовська навпаки, впродовж року рекордно “наростила міць” і піднялася аж на 35 сходинок – на 17-ту. Уродженка Христинівки, народний депутат (БПП) Світлана Заліщук за рік “упала” з 42 щабля на 54, а журналістка Оксана Соколова (телеканал ICTV) у 2017 теж трохи втратила свої позиції, посунувшись із 78 місця на 81-е.

Загалом рейтинг впливових жінок, за версією експертів “Фокусу”, очолила лідер партії “Батьківщина” Юрія Тимошенко. У минулому році це була екс-голова Нацбанку Валерія Гонтарєва.

Як рахували?

Експерти оцінювали учасниць, виходячи з 5 критеріїв: можливість впливати на прийняття державних рішень, вплив на громадську думку, бізнес-вплив, особиста відомість та родинні зв’язки – і присвоювали їм місця від 1 до 100. Кожен із екпертів міг запропонувати імена тих жінок, яких не було в попередньому редакційному переліку, оцінивши їх за цією ж схемою. Рейтинг складено на основі підрахунку голосів, відданих за кожну претендентку.

Детальніше з ТОП-100 найупливовіших жінок в Україні – за посиланням.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору