«Черкасиводоканал» провів масштабну реконструкцію теплової мережі Дніпровської водоочисної станції

27 грудня 2017, 18:07

В рамках реалізації заходів інвестиційної програми КП «Черкасиводоканал» прокладено понад 1,5 км теплової мережі на одному з найголовніших об’єктів підприємства – Дніпровської водоочисної станції, яка знаходиться у с. Сокирно.  Необхідність виконання робіт обумовлена тривалим терміном експлуатації мережі, адже збудована вона ще у 1975 році.  Вартість реконструкції склала 3,1 млн. грн..

Попередньо, через електронну систему «Prozorro» була оголошена допорогова закупівля, за результатами якої визначили виконавця зазначеної реконструкції.

З огляду на, те що будівництво тепломереж здійснювалося на об’єкті підвищеної небезпеки, роботи неухильно проводилися відповідно вимогам ДБН В.2.5-39-2008 «Теплові мережі», проектної документації та інших нормативних документів. Головні фахівці КП «Черкасиводоканал» пильно контролювали дотриманням усіх вимог, в тому числі технології прокладання теплової мережі.

Роботи виконувалися двома способами – підземним і надземним.  Підземний – безканальним способом, із застосуванням попередньо ізольованих пінополіуретаном сталевих труб із захисною оболонкою із поліетилену. Вони прийшли на заміну аварійним сталевим ізольованим мінеральною вантою трубам у залізобетонних лотках. Під час надземного способу виконано заміну тепломережі по внутрішнім приміщенням будівель Дніпровської водоочисної станції. Для цього були застосовані попередньо ізольовані труби в захисній оцинкованій оболонці Spiro.

Завдяки використанню новітніх технологій та сучасним матеріалам підприємство значно знизить витрати вугілля на опалення та отримає суттєву економію електричної енергій.

Увесь комплекс робіт виконаний якісно та у визначені терміни. Оновлена теплова мережі Дніпровської водоочисної станції слугуватиме підприємству та мешканцям нашого міста щонайменше 50 років.

За повідомленням КП "Черкасиводоканал".

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору