“Черкасиводоканал” просить у Бондаренка понад 21 мільйон гривень

07 лютого 2019, 10:12

"Черкасиводоканал" просить у Бондаренка понад 21 мільйон гривень

КП «Черкасиводоканал» підготував лист-звернення до міського голови Анатолія Бондаренка з проханням сприяти позитивному вирішенню питання надання фінансової підтримки в сумі 21,3 млн. грн.

У зв’язку з постійним браком коштів, підприємство вже не перший рік працює собі у збиток. Через відсутність обігових коштів, неможливо вчасно й у повному обсязі виконувати кредитні зобов’язання за субкредитною угодою, укладеною з метою впровадження спільного з МБРР інвестиційного проекту «Розвиток міської інфраструктури».

Унаслідок цього підприємству нараховуються пені та штрафні санкції, що значно погіршує ситуацію та штовхає підприємство до порушення забезпечення міста якісною питною водою.

Аби уникнути надзвичайної ситуації та колапсу у місті, колектив КП «Черкасиводоканал» звертається до міського голови та депутатського корпусу з проханням сприяти позитивному вирішенню питання надання фінансової підтримки з міського бюджету для забезпечення покриття поточних витрат комунального підприємства, які виникають в процесі господарської діяльності, пов’язані з наданням послуг централізованого водопостачання та водовідведення, і не враховані в повному обсягу під час затвердження тарифів.

За інформацією прес-служби КП "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради

"Черкасиводоканал" просить у Бондаренка понад 21 мільйон гривень

"Черкасиводоканал" просить у Бондаренка понад 21 мільйон гривень

Олена сказав:

У них на депозитах розміщені “вільні гроші”. Нехай допоможуть Водоканалу, бо там лежить чимала сума.

Вгору