“Черкасиводоканал” обговорюватиме нові тарифи на водопостачання

03 січня 2018, 20:12

На виконання вимог постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.06.2017 № 866,  КП «Черкасиводоканал» буде проведено відкрите обговорення проекту постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення і проекту постанови НКРЕКП щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення на 2018 рік , зміна схвалених тарифів викликана зміною тарифів на очистку стічних вод (централізованого водовідведення), яка здійснюється ПАТ «АЗОТ» м. Черкаси, інформує "Вичерпно".

Відкрите обговорення відбудеться 15 січня 2018 року о 16:00 в приміщенні актового залу підприємства за адресою: м. Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12 (4-й поверх).

Пропозиції та зауваження до вказаних вище проектів постанов приймаються в письмовому вигляді за адресою: м. Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12 та в електронному вигляді на адресу електронної пошти: water2@uc>h.net.

Вгору