«Черкаситеплокомуненерго» – у трійці кращих теплопостачальних підприємств України

16 листопада 2015, 06:08

89_15

КП «Черкаситеплокомуненерго» вкотре визнано одним з кращих підприємств теплопостачальної галузі України. Це засвідчує грамота Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а також – Міжгалузевої асоціації з розвитку систем теплопостачання „Укртеплокомуненерго”, яку у середу, 11 листопада, у Києві урочисто вручили директору КП «Черкаситеплокомуненерго» Миколі Кушніру, інформує прес-служба мерії.

За його словами, для КП «Черкаситеплокомуненерго» – це далеко не перша подібна відзнака. Приміром, за підсумками роботи у 2014 році підприємство зайняло друге місце. Тоді як результати діяльності за перше півріччя цього року вивело КП «Черкаситеплокомуненерго» на почесне третє місце серед майже сотні подібних теплопостачальних підприємств усієї України.

– Приємно, що роботу нашого підприємства визнають на державному рівні. До того ж для КП «Черкаситеплокомуненерго» вже стало доброю традицією ледь не щороку потрапляти у трійку лідерів тепловиків України, – наголосив Микола Іванович.

А також відзначив, що подібні рейтинги складаються урядовцями шляхом тривалого клопітливого аналізу діяльності теплопостачальних підприємств усієї України приблизно за 45 показниками. Таким чином на державному рівні є можливість сформувати об’єктивну картину ефективності роботи тепловиків в регіонах.

Директор КП «Черкаситеплокомуненерго» акцентував, що їх підприємство – серед лідерів теплопостачальної галузі України завдяки надійності та високій якості надання послуг населенню впродовж усього року.

Тоді як це, виявляється, велика рідкість в регіонах. Адже, окрім Черкас, ще близько 5-6 міст в Україні мають гаряче водопостачання цілий рік. У решти ж – його подача припиняється відразу після закінчення опалювального сезону. Тож люди змушені майже по пів року користуватись виключно холодною водою, яка тече з їх кранів.

Серед досягнень КП «Черкаситеплокомуненерго» Микола Кушнір називає і мінімізацію затрат на вироблення теплової енергії, коефіцієнт корисної дії якої складає майже 96 відсотків. А також – зниження до мінімуму втрат тепла при транспортуванні теплоносія до осель споживачів.

Микола Іванович переконує, що таких результатів вдалось досягнути завдяки впровадженню на їх підприємстві сучасних енергоощадних технологій та обладнання.

Приміром, встановивши на котельнях чотири потужних електростанції, підприємство отримало можливість виробляти власну електроенергію, яка повністю покриває внутрішні потреби тепловиків.

Крім цього, ще одним свідченням ефективності роботи КП «Черкаситеплокомуненерго» є стабільний фінансовий стан підприємства, де, на відміну від багатьох інших підприємств теплопостачальної галузі України, відсутня заборгованість із виплати заробітної плати працівникам.

А головне – підприємство в повному обсязі розрахувалось за використаний спожитий газ, тому отримало ліміти на блакитне паливо, що є гарантією теплих осель для черкасців.

Поділитись

Коментарі

Вгору