Черкаські оперативники виявили 11 фактів розкрадання бюджетних коштів

16 листопада 2015, 06:33

гроші

З початку року за результатами роботи оперативного управління Державної податкової інспекції у м. Черкасах виявлено 11 правопорушень (4 – за розкрадання у великих розмірах та 7 - за розкрадання в особливо великих розмірах) за фактами розкрадання коштів в сфері бюджетних закупівель, інформують у прес-службі відомства.

“В цілому, за матеріалами співробітників оперативного управління до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 55 кримінальні провадження, 78% з яких відносяться до категорії “тяжкі”, - повідомив начальник оперативного управління Олександр Кужим.

Зокрема, виявлено 33 правопорушення за ознаками ухилення від сплати податків (ст. 212 Кримінального кодексу України), якими державі завдано збитків на суму понад 137 млн. грн. Протягом поточного року сума відшкодованих збитків склала понад 4,2 млн. грн. Шляхом досягнення процедури “податкового компромісу” до бюджету держави сплачено майже 1,2 млн. грн.

Ще 8 проваджень порушено за фактами незаконного виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів (ст.204 Кримінального кодексу України),

2 - за ознаками легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом (ст. 209 КК України).

“За 10 місяців 2015 року виявлено 3 факти безпідставного заявлення до відшкодування сум ПДВ у розмірі 732,6 тис. грн.”, - зазначив Олександр Кужим.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору