«Черкасистандартметрологія» перевіряє якість військової амуніції

27 листопада 2017, 07:39

Фахівці випробувального центру ДП «Черкасистандартметрологія» ретельно перевіряють службову амуніцію української армії. Відповідні замовлення тут отримують від підприємств, які виконують державні замовлення Міноборони та Національної поліції, інформує "Діловий регіон".

Як розповіла провідний інженер центру ДП «Черкасистандартметрологія» Олена Юрченко, перевірці піддається кожна деталь виробу. Досліджують не тільки формений одяг, а й спорядження, знаки розрізнення, постільну та натільну військову білизну.

Одним із основних замовників перевірки власної продукції є Черкаський шовковий комбінат. За словами заступника головного інженера комбінату Валентини Федорченко, підприємство виконує державні замовлення Міністерства оборони та департаменту Національної поліції. Відтак воно зобов’язане надавати на свою продукцію сертифікати відповідності. Оцінку відповідності здійснюють в ДП «Черкасистандартметрологія».

Разом зі спеціалістами держпідприємства експерти розробили технічні умови на ці види продукції. Як переконані фахівці комбінату, сучасне устаткування лабораторії випробувального центру та його висококваліфіковані працівники забезпечують об’єктивну перевірку міцність якості матеріалів, аби одяг та інші вироби легкої промисловості для українських військових були безпечними, високоякісними, комфортними та відповідали усім вимогам суворого часу.

Випробувальна лабораторія ДП «Черкасистандартметрологія» акредитована на відповідність ДСТУ ISO/IEC 17025:2006 на право проведення випробувань згідно зі сферою, має один з найкращих в Україні рівень оснащення випробувальної бази та професійної підготовки персоналу.

Тут проводять випробування не лише готових виробів, а й сировини:  тканин, ниток, пряжі, тасьми, фурнітури. Основними показниками в цій групі є характеристики міцності матеріалів та специфічні властивості: стійкість до стирання, теплостійкість матеріалів, стійкість до проколу, порізу, водостійкість, повітропроникність, здатність до пілінгоутворювання, стійкість пофарбування до різних впливів, гігроскопічність, питомий електричний опір та інші нормовані фізико- механічні та гігієнічні показники.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору