«Черкасиоблкіно» продовжує виїзні покази патріотичних кінострічок

11 листопада 2019, 09:32

Вітчизняний кінематограф нині у своєму арсеналі має низку фільмів, які із задоволенням переглядають  черкащани.

КП «Черкасиоблкіно» систематично в різних аудиторіях демонструє фільми , особливо патріотичного спрямування, в яких відновлюється та розкривається історична правда про колишніх героїв, хто боровся за державність України, а також про нинішніх, хто відстоює її цілісність в гібридній війні на Донбасі.

Впродовж жовтня і на початку листопада КП «Черкасиоблкіно» проводить виїзні кіноклуби з кращими роботами українських кінематографістів для учнів загальноосвітніх шкіл Черкащини.

Днями для старшокласників ЗОШ № 22 м. Черкаси було продемонстровано кінострічку «Рубіж. Грубешівська операція», переглянути яку охоче запрошують учителі історії.

«На єдиному подиху ми з учнями переглянули цей фільм, який побудовано на історичних фактах і який має не лише пізнавальний, але і виховний характер для молодого покоління. Сам особисто багато кадрів побачив вперше і мені як історику та й старшокласникам було дуже корисно. Дякуємо КП «Черкасиоблкіно» за таку акцію та сподіваємося на подальшу співпрацю», - подвлився враженнями директор цієї школи Роман Ткалич.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору