“Черкасиенергозбут” надає послуги бізнесу. Які умови?

16 серпня 2023, 19:25

Із липня в Україні зросли граничні ціни на електрику для юридичних споживачів. Це призвело до зростання ціни на світло на ринку. Перед багатьма черкаськими підприємцями постає логічне запитання: як зекономити в подібних умовах?

Нині послуги з постачання електропостачання відбуваються на ринковій основі. ТОВ “Черкасиенергозбут” надає електропостачання не лише для приватних осіб, а й співпрацює з бізнесом за вигідними умовами, пише 18000.

Станом на червень 2023-го, товариство надає послуги більш ніж 15 тис. підприємств.

Причому тариф є суттєво вигіднішим для підприємців, аніж середній по ринку.

МісяцьСередні тарифи “Черкасиенергозбут” Середні тарифи конкурентів 
січень 20233,413,42
лютий 20233,193,25
березень 20233,153,23
квітень 20232,762,91
травень 20232,782,93
червень 20232,953,08

Як бізнесу співпрацювати із ТОВ “Черкасиенергозбут”?

Для укладення договору із електропостачальником слід спочатку заповнити заяву. Це можна зробити в Центрі обслуговування споживачів, надіслати поштою на адресу товариства чи електронною поштою.

Разом із заявою споживач також надає:

1) копію паспорта (для фізичних осіб) / витяг / довідку / копію виписки з ЄДР (для юридичних осіб) споживача;

2) документ, що посвідчує право на представництво інтересів особи у випадку подання заяви представником (для фізичних осіб) / документ, що посвідчує право особи діяти від імені юридичної особи (для юридичних осіб);

3) копія документа, що підтверджує право власності чи користування об’єктом;

4) паспорт точки розподілу/передачі об’єкта (площадки вимірювання).

Договір про постачання електричної енергії є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з усіх істотних умов договору та підписали його.

Електронний договір: як це працює?

Для зручності укладення угоди у ТОВ “Черкасиенергозбут” є сервіс електронний договір, який дозволяє укласти угоду онлайн. Він має низку переваг, серед яких – економія часу, оптимізація процесу, а також зниження витрат.

“Електронний договір” суттєво скорочує час для обміну документами між контрагентами. Тепер це займає кілька хвилин, а не днів. Крім того, пошук документів в особистому кабінеті займає лічені секунди. Також тепер не потрібно витрачати кошти на послуги з доставки кореспонденції, не потрібні численні шафи та папки для зберігання документів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як споживачі можуть укласти з “Черкасиенергозбутом” договір на постачання електроенергії онлайнУсі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору