«Черкасиенергозбут» інформує власників приватних домашніх сонячних електростанцій

17 листопада 2020, 10:40

ТОВ «Черкасиенергозбут» інформує власників приватних домашніх сонячних електростанцій про виникнення обставин, які можуть вплинути на своєчасність виконання Товариством чергових зобов’язань за договорами про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом приватним домогосподарством, зокрема в частині сплати обсягу придбаної електричної енергії.

Нагадаємо порядок, за яким здійснюється оплата електричної енергії за «зеленим» тарифом постачальником універсальних послуг (далі – ПУП) відповідно до постанови НКРЕКП від 26.04.2019 року №641 «Про затвердження нормативно-правових актів, що регулюють діяльність гарантованого покупця та купівлі електричної енергії за «зеленим» тарифом та за аукціонною ціною»:

1. Протягом перших семи робочих днів місяця, наступного за розрахунковим, ПУП направляє оператору системи передачі (далі – ОСП) акт приймання-передачі та відповідний розрахунок вартості послуги, наданої ПУП.

2. ОСП, протягом трьох робочих днів з дати отримання повертає акт приймання-передачі ПУП, підписаний зі своєї сторони.

3. Протягом двох робочих днів після отримання від ОСП акта приймання-передачі, підписаного з його сторони, ПУП надає до НКРЕКП вартість цієї послуги для затвердження.

4. Протягом трьох робочих днів з дати затвердження НКРЕКП вартості послуги, наданої ПУП у розрахунковому місяці, ОСП здійснює 100 % оплату ПУП вартості наданої послуги відповідно до акта приймання-передачі.

Відтак, важливим фактором, що впливає на своєчасність виконання договірних зобов’язань електропостачальника за договорами про купівлю-продаж електричної енергії за «зеленим» тарифом приватним домогосподарством є відшкодування з боку ДП «НЕК «Укренерго» вартості «зеленого» тарифу.

Наразі вартість «зеленого» тарифу НЕК «Укренерго» постачальнику ТОВ «Черкасиенергозбут» через об’єктивні обставини не відшкодована.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору