“Черкаси знову чинитимуть опір”: Бондаренко проти нового карантину*

11 листопада 2020, 11:21

Уряд планує вже на найближчі вихідні запровадити карантин вихідного дня.

Про це інформує на своїй фейсбук-стрінці міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

- Це не повний локдаун, але його наслідки для міста будуть плачевними. Закриття підприємств навіть на суботу та неділю неминуче призведе до втрати робочих місць й скорочення надходжень до міського бюджету ,зазначає Анатолій Бондаренко.

За його словами, 10 листопада майже 400 підприємців вийшли на протести на Соборну площу Черкас. Вони занепокоєні запровадженням карантину вихідного дня і повідомляють про готовність перекривати дороги.

- Як міський голова, я обіцяю, що буду аналізувати усі ініціативи уряду з холодною головою. Ми не зупинимо економіку міста, адже тільки так ми зможемо вижити, враховуючи той факт, що центральна влада залишила нас сам на сам з пандемією. Для мене, інтереси черкащан – на першому місці! Як показав час, весною, коли ми відмовились запроваджувати повний локдаун за непродуманим рішенням уряду, ми вчинили правильно.

Бондаренко підкреслив, що місто стримало першу хвилю епідемії завдяки спільній роботі мерії, міського бізнесу та волонтерів, а головне – завдяки медикам та відповідальності черкащан

- Тому я хочу запевнити наших підприємців, що у подальшій роботі усі рішення, що стосуються локдауну або додаткових карантинних обмежень, я буду ухвалювати виключно в інтересах громади та беручи до уваги експертну думку наших лікарів.В одночас звертаюсь до вас, дорогі черкащани! Ви вже продемонстрували свою соціальну відповідальність і завдяки вам нам вдається тримати ситуацію з поширення COVID-19 під контролем. Тому будьте зараз особливо свідомими – носіть маски, тримайте дистанцію і бережіть себе.

*політична реклама

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору