Черкаси залишилися без присяжних

03 березня 2017, 12:01

Депутати Черкаської міської ради не проголосували за список присяжних, тому місто залишилося без них. Тепер право сформувати цей список може перейти до Черкаської обласної ради, пише "УНН-Центр".

Депутат Павло Карась виступив проти цього списку, мотивуючи це тим, що до нього потрапили ті люди, які причетні до фальсифікацій на виборах.

"Ці люди за невелику винагороду виправдають вбивцю і засудять невинного. Тому, я пропоную цей формувати шляхом сліпого жеребкування ", - сказав Павло Карась.

Директор департаменту організаційного забезпечення Ліія Маліщук у відповідь пояснила, що закон не передбачає формування списку шляхом жеребкування, крім того, ситуація ускладнюється тим, що немає охочих потрапити до цього списку. Люди не хочуть брати на себе відповідальність і бояться бути втягнутими в якість протистояння . До того ж, список виявився дворічної давнини. Тому, депутати вирішили, що краще не мати ніякого списку, ніж проголосувати за недосконалий.

Також, Лілія Маліщук повідомила, що у випадку, коли міські депутати не сформують список, таке право перейде до депутатів обласної ради.

Вгору