Черкаси посіли восьме місце за рівнем схвалення роботи міського голови

06 червня 2024, 11:14

60% жителів Черкас вважають, що в цілому справи у місті йдуть у правильному напрямку. Це четверте місце серед 21 обласних центрів, попереду лише Вінниця, Хмельницький та Харків. Також 60% черкасців відчувають гордість за те, є жителем свого міста.

Про це свідчать результати Дев’ятого Всеукраїнського муніципального опитування, яке провів Міжнародний республіканський інститут (IRI). Презентація дослідження по обласних центрах відбулася сьогодні у столиці.

За деякими показниками Черкаси увійшли у десятку кращих. Зокрема, за якістю вуличного освітлення і доріг – на шостому місці, дитячих садочків – на другому, шкіл – на третьому, університетів, технікумів, коледжів – на четвертому. У комунальній сфері: водопостачання – на п’ятому місці, опалення – на шостому, електроенергія – на другому, газопостачання – на четвертому. ЦНАП – на десятому.

Восьме місце в рейтингу посіли Черкаси за рівнем схвалення діяльності міського голови.

Щодо рівня корупції. 90% опитаних стверджують, що їм ніколи не доводилося давати хабар представникам місцевої влади для отримання якоїсь послуги чи документу.

За рівнем «радісності» міста Черкаси на четвертому місці. За рівнем безпечності – на дев’ятому. Багато черкасців вважають місто розквітаючим. За цим показником у Черкас – п’яте місце. За рівнем комфорту – четверте місце в Україні.

Опитування проводилося Соціологічною групою «Рейтинг» на замовлення Центру аналізу та соціологічних досліджень Міжнародного республіканського інституту у 21 місті України (Київ та усі обласні центри, де безпекова ситуація дозволяла провести дослідження) з 13 квітня по 14 травня 2024 року за допомогою face-to-face інтерв'ю на дому у респондентів. Вибірка складалася з 16,800 громадян віком від 18 років і старше.. Статистична похибка для кожного міста не перевищує ±3,5%. Опитування було проведено за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

За інформацією Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору