Черкаси – на 13 місці за “ідеальністю” (інфографіка)

06 грудня 2016, 12:04

13225

Із щомісячного доходу чимала частина йде на постійні витрати: житло, харчування, транспорт. Вільний час також вимагає коштів, які не завжди можуть вписатися в бюджет, особливо у великому місті.

У вересні 2016 року середня зарплата в Україні склала 5 358 гривень. Опитування сервісу оголошень показало, що в більшості обласних центрів України щомісячного доходу не вистачає для комфортного життя.

Загалом черкасці, як українці незадоволені співвідношенням своїх статків і витрат. Оцінюючи різні критерії, респонденти визначили рівень своєї згоди з твердженням «Для комфортного проживання в моєму місті вистачає середньомісячного доходу» за шкалою від 1 до 7 балів. Жителі Черкас в середньому оцінили цей фактор у 2,9 бала. Таким чином у рейтингу посіли 7 місце, розділивши його з Одесою, Миколаєвом та Житомиром.

На перший погляд, це може здатися непоганим показником, однак слід враховувати, що багато обласних центрів набрали однакову кількість балів. Тож водночас Черкаси увійшли і до списку аутсайдерів, перебуваючи на 3-ій сходинці знизу.

Цілком очікувано лідером рейтингу стала столиця — середня зарплата за вересень 2016 року тут становить 8 705 гривень. Співвідношення заробітків та витрат кияни оцінили в 4,1 бала.

За столицею йдуть міста Центральної та Західної України. Відстаючи від Києва відразу на 0,6 бала, друге місце ділять Львів та Хмельницький.

Ще менший рівень вдоволення вартістю життя, 3,3 бала, показали жителі Луцька та Ужгорода.

Коментарі

Вгору