Черкаси можуть отримати статус другої сміттєвої столиці після Львова

19 липня 2017, 11:53

Щомісяця під час прибирання зелених зон у Черкасах вивозиться понад 6 тис. куб. метрів сміття. Однак тепер це все може залишитись на вулицях міста, оскільки секретар міськради, заручившись підтримкою фракції Блоку Петра Порошенка  та окремих депутатів УКРОПу і  Свободи  звернувся до міського голови з ініціативою вилучити послугу з прибирання зелених зон із переліку закупівель.

Тендерні закупівлі з надання послуг по прибиранню зелених зон міста скасовувалися цього року вже тричі.

Та до спільного рішення таки прийшли під час засідання комісії, до якої увійшли голови всіх фракцій депутатів Черкаської міськради та  представники громадських організацій міста.

Тож закупівлі вкотре було призначено. Вони мають відбутися 4 серпня.

Проте, не зважаючи на досягнутий компроміс, секретар міськради знову ініціює питання про скасування закупівель з прибирання зелених зон.

У той же час заступник директора департаменту ЖКК Андрій Наумчук на депутатській комісії зауважив, що кошти на прибирання в Черкасах фактично закінчились.

- У Соснівському районі кошти закінчились ще 4 червня, в Центральному коштів вистачить до 2 серпня, а на прибирання бульвару Шевченка, площ та території Придніпровського району кошти закінчаться  5 серпня, - вказав він.

На його думку, скасування закупівлі цих послуг призведе до сміттєвого колапсу в Черкасах.

- Скасування закупівлі послуг з прибирання зелених зон призведе до накопичення побутового сміття, листя, гілок. Воно забиватиме зливову каналізацію у випадку дощових опадів, створюватиме незручності жителям міста, водіям. Особливо це актуально наприкінці літа та восени. Звісно це позначиться й на зовнішній привабливості Черкас для гостей, що ніяк не сприятиме покращенню його репутації в суспільстві, - зазначив Андрій Наумчук.

Фото: infomist.ck.ua.

Фото: infomist.ck.ua.

Олена сказав:

Тішить тільки одне: навряд чи ми будемо розвозити своє сміття по всій Україні, вирішуючи питання чистоти нашого міста.

Вгору