Черкаси допомогли обласному кардіоцентру придбати медичне обладнання

10 червня 2023, 14:18

За останні два роки з бюджету Черкас кардіоцентр отримав фінансову підтримку на близько 25 мільйонів гривень. Субвенція обласному бюджету була спрямована на придбання медичного обладнання.

Зокрема, у 2022 році придбали система ультразвукова діагностичну, дефібрилятор-монітор, систему ендоскопічної візуалізації для гастроскопії, апарат штучної вентиляції легень, інтубаційний відео стилет, ліжко медичне Eleganza, комплект інструментів для кардіохірургії з пилкою для повторної стернотомії (загальна вартість – близько 15 млн грн.). У 2023 році коштом бюджету тергромади придбали ультразвукову діагностичну систему, систему рентгенівську діагностичну пересувну,наркозно-дихальна станція (вартість – близько 10 млн грн.).

«Це обладнання надзвичайно сучасне і дуже потрібне. В кардіологічному центрі щорічно лікується 4,5 тисяч хворих стаціонарно і більше 22 тисяч консультується в поліклініці. Ми виконуємо понад 1600 оперативних втручань на серці на рік. З усіх пацієнтів 40% - це жителі Черкас. За 18 років ми зробили 24 тис оперативних втручань на серці, з них 14 тисяч – для жителів Черкас», - розповіла головна лікарка закладу Світлана Журба.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору