Черкасців закликають вимкнути світло на 60 хвилин заради планети

02 березня 2019, 23:05

Всесвітня соціально-екологічна кампанія "Година Землі", яка передбачає вимкнення світла на годину - з 20:30, відбудеться у Черкасах 30 березня. У такий спосіб люди висловлюють стурбованість за майбутнє планети та проявляють єдність у бажанні захистити природу.

Про це інформують у відділі екології департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради.

Акцію підтримує Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерство енергетики та вугільної промисловості України.

Окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, цьогорічною кампанією хочуть звернути увагу й на важливість щоденних дій кожного громадянина у сфері енергоефективності, збереження навколишнього середовища, ощадливого використання ресурсів задля подолання екологічних проблем і досягнення гармонії з природою.

Година Землі була започаткована в 2007 році Всесвітнім фондом природи в Австралії, аби привернути увагу до проблем зміни клімату. У 2008 році ця акція поширилася світом, у ній взяли участь більше 50 мільйонів людей у 35 країнах світу. Україна приєдналася до всесвітньої кампанії у 2009 році.

За допомогою цієї акції кожна людина в будь-якій точці світу може продемонструвати свою стурбованість проблемою виснаження природних ресурсів.

За інформацією прес-служби Черкаської міської ради

Коментарі

Ольга сказав:

Свою “стурбованість проблемою виснаження” ми 1 годиною не вирішимо. А у суботу, у прайм-тайм це робити просто безглуздо. Тим паче, що Обленерго кожен день, окрім вихідних, робить нам по черзі не 1 “Годину Землі”, а кому по 5, кому по 8. Хіба так вирішують екологічні проблеми?

Вгору