«LOTS OF SOCKS»: черкасців закликають одягнути яскраві шкарпетки

22 лютого 2019, 17:33

 

«LOTS OF SOCKS»: черкасців закликають одягнути яскраві шкарпетки

Такі шкарпетки можна придбати в активістів, щоб долучитися до акції

Щорічний Всесвітній флешмоб «LOTS OF SOCKS» на підтримку дітей із синдромом Дауна  відбудеться 21 березня. Цього дня люди надягають яскраві непарні шкарпетки, як символ додаткової хромосоми. У Черкасах така акція розпочнеться із початку березня. Охочі долучитися можуть звертатися до членів організації, вони виїдуть на зустріч і проведуть захід.

Акція у Черкасах відбувається втретє, її проводить ГО «Сонячні діти Черкащини». Цю організацію сформували батьки дітей із синдромом Дауна.

- Шкарпетки кольорові й дуже гарні, їх цікаво носити і дітям, і дорослим. Ви можете сфотографуватися з ними, прив’язати до сумки тощо. Такі акції роблять людей добрішими, а діти відчувають, що вони потрібні, - розповіла учасниця акції Наталія Зеленько.

Метою заходу є привернути до себе увагу яскравими елементами одягу. Таким чином черкащани зможуть почуватися, ніби в центрі уваги. Адже на «сонячних дітей» увагу звертають постійно, хоча ці діти не відрізняються від інших.

- Акція інформативна, хочемо розповісти людям, хто такі дітки із синдромом Дауна, пояснити що не варто їх боятися, а навпаки вони повноцінні члени суспільства. Минулого року за вилучені від носочків кошти ми провели діткам сенсорну інтеграцію та іпотерапію, - додала член ГО «Сонячні діти Черкащини» Наталія Малород.

Охочі взяти участь в акції можуть придбати кольорові шкарпетки у членів громадської організації, зокрема, в Наталії Малород (звертатися за телефоном: 097-577-21-62).

«LOTS OF SOCKS»: черкасців закликають одягнути яскраві шкарпетки

Підтримати  акцію «LOTS OF SOCKS» в соцмережі Фейсбук можна за три кроки:

Крок 1. Зробити фото в яскравих, непарних шкарпетках.

Крок 2. Викласти фото на своїй сторінці Фейсбук з підписом

«Сьогодні 21 березня – Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Це такі самі українці, як ми».

Не забудьте про хештеги #WDSD2019 #LOTSOFSOCKS #SUNKIDSCHERKASY

Крок 3. Поширити своє посилання на подію: Акція "Lots of Socks"-"Всесвітній день людей з синдромом Дауна" (створену ГО «Сонячні діти Черкащини»).

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору