Черкасцям почали нараховувати монетизовану субсидію (відео)

07 березня 2019, 10:32

Черкасцям почали нараховувати монетизовану субсидію (відео)

З 4 березня черкасцям почали нараховувати монетизовану субсидію грошима. Таких домогосподарств у місті майже 33 тисячі, ідеться у сюжеті "UA: Черкаси".

Зі слів директора департаменту соцполітики Черкас Олега Гудзенка, пенсіонерам кошти видаватимуть під час отримання пенсій, іншим жителям – на картковий рахунок.

Пенсіонерка Ольга Занора субсидію на оплату житлово-комунальних послуг отримує три роки. Про те, що в березні субсидія буде виплачуватися готівкою жінка знає. Каже, що за лютий грошей ще не отримала.

- Я повинна отримати 11 числа. Це чула по телевізору. А так ніхто нічого. Я за опалення плачу зовсім мало, тому що у нас СББ. Відразу платить все, що приходить, це страшно, звісно, - каже жінка.

Зі слів генерального директора директорату сім'ї та соціальної підтримки населення мінсоцполітики Віталія Музиченка, кожному отримувачу субсидії до 12 березня поштою буде надіслане повідомлення про зміни у виплаті субсидій.

- У цих повідомленнях буде зазначено, який розмір субсидії і яким чином людина зможе її використати. У разі, якщо громадянин матиме якусь заборгованість, прострочену понад один місяць щодо оплати за житлово-комунальні послуги, йому в наступний період субсидія призначена не буде до того моменту, поки він не вирішить питання заборгованості, - зазначив Віталій Музиченко.

Детальніше - у сюжеті.

Читайте також: Як черкащанам монетизувати субсидії.

Вгору