Черкасці переконливо відтанцювали на Міжнародному чемпіонаті з ірландських танців

30 жовтня 2014, 10:48

imageДраматичні події цього року в країні поламали багато планів надій і сподівань "ірландців" з Росії, Білорусі, Казахстану й України. Хтось побоявся, хтось не зміг, комусь стало не по кишені... Але життя має продовжуватися! Саме під таким девізом пройшов 4-й Міжнародний Відкритий Чемпіонат з ірландських танців у місті Києві 25 жовтня.

Про це інформує прес-служба Черкаської міськради.

Ті, хто пересилив страх, негаразди і проблеми подарували справжнє свято ірландського танцю. До створення святкового настрою долучились і вихованці гуртка ірландського танцю "Nightingale" Центру дитячої та юнацької творчості (керівник Павленко Валентина Юріївна). За міжнародне визнання боролися Турецька Маргарита, Дмитренко Діана, Аксентьєва Софія, Вій Ксенія, Купріянова Тетяна, Тараненко Аліса, Альона Ляпкало, Заболотна Анна та Зарубін Ілля.

Не зважаючи на вагому конкуренцію виступ черкащан пройшов навпрочуд вдало. Дебют Купріянової Тані, Тараненко Аліси, Аксентьєвої Соні та Вій Ксені приніс їм 6, 5, 4 місця та бронзову медаль відповідно. Уже досвідчена танцюристка Турецька Маргарита (наймолодший танцюрист ірландських танців на території СНД-2013) отримала срібну медаль, а Дмитренко Діана тріумфувала з двома золотими і однією бронзовою медалями. Прекрасно виступили Ляпкало Альона (три золоті медалі та золотий Кубок чемпіонату) і Заболотна Анна ("золото", "срібло", дві "бронзи" і срібний Кубок чемпіонату). Справжньою сенсацією став Зарубін Ілля, отримавши шість золотих медалей і перейшовши в категорію "оупен". Відтепер Ілля боротиметься за титул чемпіона Східної Європи.

Проведите незабываемый отдых в Закарпатье и у вы узнаете, как можно комфортно и недорого расслабиться.

Поділитись

Коментарі

Вгору