Черкаський військовий показав відео із двома полоненими ДНРівцями

28 червня 2022, 13:47

Скріншот із відео

На рахунку 2-го батальйону ССО "Азов" Київ" ще двоє, а загалом вже семеро, полонених. Про це повідомив командир батальйону, черкащанин Дмитро Кухарчук.

Він розповів, що уродженці Донеччини підписали контракт з 70-тим полком рф.

- У кожного своя доля. Кожен з сім‘ями, кожен «жодного разу не стріляв» і всі одноголосно «не хочуть війни». Як гадаєте, контрактники армії мордви і справді думали, що йдуть охороняти завод? - написав Кухарчук.

Також він зазначив, що полонені живі, здорові, одягнені, нагодовані та підуть на обмін.

Один полонений говорить, що 23-го лютого його "вихопили" на вулиці по мобілізації.

- Я йшов у своїх справах, зупинилася машина. Вони представилися, сказали, що мобілізація і доставили мене у військкомат. Прибули російські офіцери та запропонували контрактну службу. Відмовитися було важко. З 11 квітня почався контракт.

Інший полонений розповів, що навіть хотів зламати собі ногу, щоб не воювати, проте в нього це не вдалося.

- У мене автомат Калашникова і все. Було декілька ящиків патронів. Нам ні бронежилетів не дали, нічого. Коли перейшов на контракт - дали бронежилет і все.

Детальніше - у відео:- Итак, недруги-окупанты, у меня для вас акция - поднимайте белые флаги и я даю слово офицера, что сделаю все, чтобы вы стали частью обменного фонда и очень скоро имели возможность обнять свои семьи. Либо другой вариант - гнить в украинской земле, как гниют тысячи ваших вчерашних однополчан, - звернувся Кухарчук до військових, які воюють на стороні рф.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору