Черкаський гурт присвятив пісню одному з районів міста

22 жовтня 2020, 12:04

Черкаський гурт "Сонце в кишені" нещодавно випустив пісню під назвою"Район Казбет". Про це гурт повідомив на своїй сторінці у мережі "Фейсбук".

За словами соліста гурту Олександра Дубини, цей трек навіяний романтикою нічного життя одного з районів міста Черкаси, його мелодійних, казкових вуличок та шармом харизматичних мешканців.

- Історій про "Казбет" купа, частіше вони пов'язані із місцевими мешканцями, з якими я товаришую або з простими пересічними, які слухають мене вечорами як вуличного музиканта. "Казбет" - це справжність, душевність та домашній затишок у вуличках, базарчиках, крамницях та простих людях, які живуть не в чотирьох стінах, а по-справжньому себе відчувають добре беручи активну участь у житті та комунікації спільноти району, - розповів Олександр Дубина.

Над піснею працювали:

- Запис, зведення, мастеринг – Олександр Пономарьов;
- Вокал – Олександр Дубина;
- Гітара – Данило Драчов;
- Бас-гітара – Дмитро Чабаненко;
- Барабани – Сергій Потеряйко;
- Тамбурин – Святослав Подольський;

Довідково: "Казбет" – мікрорайон міста Черкаси. Свою назву отримав від жителів району. Тут селилося кавказьке населення, що працювало на спорудженні залізниці в XIX столітті. За іншими даними, слободи Казбет, Кавказ і Бешта були засновані на околицях Черкас відставними солдатами, що у 1850-1860-і роки поверталися з Кавказької війни. Головними вулицями мікрорайону "Казбет" є вулиці Пушкіна, Гоголя, Франка, бульвар Шевченка, Університеська, Благовісна та інші.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору