Черкаський гімнаст – кращий спортсмен жовтня-2023 в області

13 листопада 2023, 09:00

Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області визначила переможця жовтня – найкращого спортсмена місяця. Ним став гімнаст Ілля Ковтун, який здобув срібло чемпіонату світу зі спортивної гімнастики.

На розгляд комісії за результатами участі спортсменів на змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів у жовтні було представлено два подання. Претендували на звання кращого спортсмена гімнаст Ілля Ковтун та фехтувальниця Дар’я Гонцова.

Зваживши на потужний результат Іллі, перемогу надано саме йому. Спортсмена та його тренерку Ірину Горбачеву олімпійський осередок Черкащини відзначить премією.

Заслужений майстер спорту України Ілля Ковтун узяв участь у чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики, що проходив у місті Антверпен, Бельгія. Там спортсмен виборов срібну нагороду у багатоборстві, посів п’яте місце на паралельних брусах. Крім того, Ілля став володарем ліцензії на участь в Олімпійських іграх у 2024 році в Парижі, Франція. Його результат – 6500 залікових очок. Тренує спортсмена Ірина Горбачева.

Майстер спорту України Дар’я Гонцова стала учасницею Кубка України з фехтування серед дорослих (шабля), що відбувся в Черкасах. Спортсменка здобула третє особисте місце та перше командне місце. Її результат – 250 очок. Тренує Дар’ю Людмила Шкалікова.

Нагадаємо, раніше Ілля Ковтун та його наставниця Ірина Горбачева (Надюк) стали найкращими спортсменом і тренером місяця в Україні.