Черкаський драмтеатр відкриють, чи встигнуть до Нового року – невідомо

27 грудня 2020, 08:05

Актори черкаського драматичного театру готують нові новорічні вистави. За словами директора закладу Петра Ластівки, найважливіше питання нині – чи гратимуть актори на власній сцені. Про це повідомляє «Суспільне«.

Ялинка у фоє театру вперше за останні п’ять років. Новорічний настрій і в репетиційній залі: актори готуються до прем’єри новорічної історії про людські цінності. За словами Петра Ластівки, головні герої історії – відомі казкові звірі:

- Вона називається «Подарунок Святому Миколаєві». Сценарій написала Катерина Ле. Вона ж і ставить цю казочку. Також ми відновлюємо зараз казочку «Снігова королева», яку у нас дуже просять. Ми її повторюємо і будемо показувати. Можливо ще будуть різні сюрпризи для наших глядачів.

1dd812e37363bfcf

Зі слів директора, найбільший сюрприз – чи відкриють театр до Нового року. Нині тут повністю відремонтовані глядацька та репетиційна зали, у коридорах та фоє відвідувачів чекають нові меблі. Залишилося доробити сцену.

П’ять років актори драмтеатру готували вистави без своєї сцени. За словами актора Михайла Кондрацького, показували їх у будинку культури імені Івана Кулика та в Центрі дитячої творчості. Із його слів, чекає повернення на свою сцену, де грав понад 30 років.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору