Черкаський драмтеатр презентував свій новий логотип (ФОТО)

14 вересня 2023, 13:14

У Черкаському театрі Шевченка стартує 92-ий сезон. Відтепер культурний заклад має новий логотип, який буде помітно у дизайні соцмереж, репертуару, афіш, квитків .

"Коли йшлося про ребрендинг, у пріоритеті було лаконічне, сучасне й водночас змістовне рішення. Сподіваюся, глядачам сподобається новий візуал, але ми готові до будь-якої критики, – зазначив головний режисер Станіслав Садаклієв.

У конкурсі переміг графічний дизайнер Сергій Снурник, який працює в цьому напрямі понад 20 років. Зважаючи на те, що виріс на Черкащині, навчався в тутешній художній школі, вирішив долучитися до створення логотипу й, таким чином, віддати належне своєму місту.

"Графічний дизайн – поєднання творчості з проєктуванням. Кожна деталь має сенс. Характерна «скорописна» літера Т з трьома «ногами» та літера Ш, окрім того, що означають «Тарас Шевченко», так ще й схожі за своєю енергетикою на символ інь-янь, на театральні маски. А ще це амбіграма. Характерна літера Т також була зображена і на старому логотипі. Тож я зібрав ці деталі в єдине ціле, – розповів Снурник.

Він зауважив, що хоча його робота для обласного драмтеатру й не тривала у часі, проте була інтенсивною. За словами графічного дизайнера, керівництво театру відчуло й зрозуміло лого так, як він і намагався його донести. Тож вибір став логічним і очевидним.

"У нас давно була ідея, аби максимально локалізувати назву театру для рекламної й поліграфічної продукції. Тобто замінити офіційне на коротке й влучне – Черкаський театр Шевченка. Тож висловили це побажання дизайнерам і вони взяли його за основу. У результаті логотип вийшов лаконічним, доступним та впізнаваним. На перший погляд знак «ТШ» доволі мінімалістичний, та він, що називається, «працює». Нагадує нашу архітектуру, а ще одна й та ж перевернута літера –стилізація того, що театральне мистецтво перевертається з ніг на голову в хорошому сенсі, що воно не стале, а постійно змінюється", – головний художник Сергій Ридванецький.

За інформацією пресслужби Черкаського драмтеатру

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору