Черкаським “стихійникам” вдалося домовитися з владою без блокування доріг

17 червня 2016, 11:40
13473996_622451404590207_2007574641_n

Фото: Про Все

Черкаські стихійні торговці нарешті знайшли спільну мову з міською владою щодо облаштування їхніх робочих місць та ведення бізнесу.

Сьогодні черкаські стихійники знову зібралися пікетувати будівлю міської ради. Проте не встигли містяни зібратися, як їх покликали на зустріч до міського голови.

У результаті зустрічі підприємці заявили, що знайшли спільну мову з владою і тепер діятимуть цивілізованим шляхом.

- Ми будемо цивілізовано розміщувати людей, надавати їм статуси ярмарок, - зазначив голова Черкаської профспілки підприємців Леонід Запорожець.

На запитання, чи готові стихійники припинити торгівлю на тротуарах Леонід Запорожець зазначив:

- Там, де можна людей з торговими точками перенести, їх перенесуть, де можна буде залишити - залишать, де можна облаштувати гарно - облаштуєм. Будемо домовлятися. Рубати вже ніхто, як раніше не буде, все буде цивілізовано. На Хімселиці немає ринку, то там можна облаштувати невелику ярмарку. На пл. 700-річчя домовилися трохи відійти у бік тощо, - наголосив голова профспілки підприємців.

За словами міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, у місті повинен бути наведений лад.

- У Південному-західному районі дирекція ринків вибирає місце і створює відповідні комфортні умови для торгівлі. У районі "Д" є місце для ринку, і наші депутати вже давно хотіли зробити постійнодіючу ярмарку. Індивідуальний підхід у нас до Центрального ринку, ми наразі вивчаємо це питання. Але коли ми починаємо реконструкцію площі біля ЦДЮТ підприємці з розумінням до цього ставляться і підуть звідти. Ніяких стаціонарних місць не буде, ми подивимось, можливо, це будуть розграфлені місця, головне, щоб це мало належний санітарний стан та зовнішній вигляд, - зазначив Бондаренко.

Нагадаємо, вчора, 16 червня, стихійні торговці без попередження блокували рух автотранспорту в центрі Черкас – по бульварі Шевченка в районі Соборної площі, створивши таким чином незручності містянам.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору