Черкаським школярам давали гроші за творчий “похід” до лісу

06 червня 2015, 10:00

1

Черкаські школярі упродовж двох місяці зображували малюнки та писали твори на тему "Людина та ліс". Дитячий конкурс проводився Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та лісогосподарськими підприємствами, повідомляють на сайті "Ліси Черкащини".

Загалом участь у конкурсі в усіх районах Черкащини взяло близько тисячі учнів. А на розгляд обласній конкурсній комісії було направлено 41 малюнок та 43 твори – найкращі роботи, які обрані на рівні лісгоспів.

При їх оцінюванні враховувалися вміння викладення теми, художнє виконання, оригінальність ідеї, розуміння авторами вагомості значення лісів для збереження життя на планеті, вміння висловити це зрозуміло та з притаманною власною індивідуальністю.

4

Переможці першого етапу отримали грошові винагороди або ж подарунки за I місце – 500 грн., за II місце – 400 грн., за III місце – 300 грн. Школярі, які здобули переможні місця на обласному рівні, відзначені наступними нагородами (кошти або подарунок): за I місце – 800 грн., за II місце – 600 грн., за III місце – 400 грн.

Серед подарунків, які вручали лісівники творчим та активним школярам, були музичні плеєри, канцелярське приладдя, розвиваючі ігри, спортивне знаряддя, USB-флешки, книги та багато іншого.

Поділитись

Коментарі

Вгору