Черкаським родинам радять поквапитися з монетизацією субсидій

28 серпня 2017, 13:50

Заявки на монетизацію субсидій приймають лише до 31 серпня. Родини, які мали субсидію на житлово-комунальні послуги, та ефективно споживали енергоносії упродовж минулого опалювального сезону, можуть отримати матеріальну допомогу. Про це розповіла заступник директора департаменту – начальник управління соціальної допомоги та компенсаційних виплат департаменту соціальної політики Черкаської міської ради Катерина Бінусоваповідомляє прес-служба Черкаської міської ради.

Перелік субсидіантів, у яких є невикористані суми субсидії, сформовано підприємствами-надавачами послуг. У вигляді «живих коштів» можна отримати в еквіваленті до 100 кубометрів газу, якщо використовувалося газове опалення, або 150 кВт електроенергії, якщо домогосподарство користувалося електроопаленням.

- Згідно із списками від підприємств-надавачів послуг, право на «монетизацію» субсидії мають 8000 родин, наразі до управлінь соцзахисту їх звернулося більше половини. Прийматимуться заявки щодо компенсації до 31 серпня включно. Тому черкащанам, які бажають її отримати, потрібно поквапитися, – повідомила Катерина Бінусова.

Про те, що родина має право на отримання матеріального заохочення, повідомлялося в запрошеннях, відправлених на підставі отриманих від організацій-надавачів послуг. Також цю інформацію можна отримати у підприємств-надавачів послуги з опалення.

Монетизація поширюється лише на послуги з опалення газо- та електропостачання.

Вгору