Привиділася кровотеча: черкаським медикам “швидкої” погрожував неадекватний чоловік

09 лютого 2023, 10:35

У Черкасах медикам екстренки довелося тиснути "тривожну" кнопку через чоловіка, який їх викликав. Пацієнту здалося, що в нього почалася кровотеча, якої насправді, при огляді, не виявилося.

Сьогодні зранку, 9 лютого, швидку викликали на вулицю Благовісну у Черкасах. Диспетчеру екстренки о 6:47 чоловік з ознаками алкогольного сп'яніння повідомив, що в нього кровотеча.

До місця події виїхала бригада екстренки. Надворі медиків зустрів товариш пацієнта, теж з ознаками алкогольного сп'яніння. У приміщенні виявилось, що троє товаришів, з їхніх слів, «випивають уже не перший тиждень». Учора один з них, чоловік 37-ми років, був у лікувальному закладі зі зломаною рукою, де йому пропонували операцію, але він відмовився. Тож йому наклали гіпс. Посеред ночі він гіпс зламав, вирішив, що там кровотеча і що йому потрібно, щоб медики швидкої наклали новий гіпс і завезли його у травмпункт.

Фельдшер оглянув пацієнта, під гіпсом ніякої кровотечі не виявив. Почав пояснювати, що гіпс швидка не накладає, загрози життю пацієнта наразі немає. Тож медик порадив чоловіку самостійно звернутися до лікарні. Пацієнту та його товаришам такі рекомендації не сподобалися, вони почали сваритись, неадекватно поводитись та нецензурно висловлюватись. Задля уникнення бійки із трьома п'яними чоловіками, медик натиснув "тривожну" кнопку.

Наразі цим питанням займаються правоохоронці.

Медики зауважують, що через подібних неадекватних пацієнтів іноді затримується "швидка" до тих, кому справді необхідна допомога. Також дивуються, що під час війни троє чоловіків тривалий час святкують.

За інформацією пресслужби КНП "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР"

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору