Черкаський волонтер демонстративно порвав грамоту від Президента (відео)

17 вересня 2018, 14:52

Черкаський волонтер демонстративно порвав грамоту від Президента

Черкаський волонтер Ярослав Коваленко розірвав грамоту від Президента України на очах у голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

Інцидент трапився у п'ятницю, 14 вересня, під час вручення Юрієм Ткаченком відзнак «За волонтерську діяльність» за підписом Президента України Петра Порошенка з нагоди святкування Дня міста Черкаси.

Як розповів в коментарі «Про все» пан Ярослав, він вчинив так через свою особисту незгоду з політикою діючого Президента та в цілому влади, підтримавши цим черкаського ветерана Олега Толмачова, котрий в травні цього року відмовився потиснути руку Петру Порошенку на офіційній церемонії нагородження переможців змагань "Ігор нескорених".

- Отримувати подяки від Президента, якого я не поважаю та з політикою якого я категорично не згідний , я вважаю неприйнятним. Вони (представники діючої влади – ред.) могли б зробити більше, ніж вони роблять. Окрім того, своїми діями я вирішив підтримати черкаського ветерана АТО, котрий відмовився потиснути руку Порошенку, - повідомив Ярослав Коваленко.

Нагадаємо, сам Олег Толмачов пояснював свій вчинок тим, що Президент Петро Порошенко не виконав обіцянок, які давав перед виборами. Він мав шанс змінити країну і повернути окуповані території, але підвів народ.

Коментарі

Черкащанка сказав:

Ну порвав, і що? Президент навіть про це і не довідається. КОМУ потрібний цей спектакль?

Сашко сказав:

Йому Юлька мабуть за це заплатила …

Володимир сказав:

Я впевнений що друга людина на місці Президента не зробила би і половини того що зробив Порошенко.

Михайло сказав:

А что он сделал?)

Лемко сказав:

путіноїд

андрій сказав:

Жалко. Волонтера приберуть а менти з продажними судями посадять ще одного патріота

Василь сказав:

Кацапчик повинен сидіти на пляшці. Жора давай

Квентін Буратіно сказав:

Ще існують люди,які мріють що от обрали президента і на завтра настане благодать. А от як не настало- значить президент брехун і зрадник. Це політика. Там ніхто ніколи не робить все і одразу. А грамоту міг би і відмовитися отримувати. А так виглядає наче купився на “новий курс” чергового популіста

Вгору