Черкаський університет рятує свого студента, який потрапив у смертельну ДТП

16 жовтня 2015, 13:09
На фото Ігор і його покійна дружина Руслана

На фото Ігор і його покійна дружина Руслана

Ігорю Іщенку всього двадцять один, але за такий короткий час він уже тричі поглянув у вічі смерті. Уперше – ще восьмимісячним малям, отримавши термічний опік, мусив боротися за життя. Вдруге, навчаючись на 2 курсі хімічного факультету університету, захворів на гепатит С. Уся студентська громада навчально-наукового інституту природничих наук матеріально й морально допомагала в лікуванні. Батьки хлопця зробили все можливе і майже неможливе для порятунку свого сина, а його наречена Руслана (медсестра за фахом) постійно доглядала за ним, надаючи необхідну медичну допомогу. І чудо сталося, Ігор одужав.

Та через певний час, коли все налагодилося, Ігор і Руслана одружилися, згодом дізналися про своє майбутнє батьківство, сталося непоправне… 4 жовтня молоде подружжя потрапило в автомобільну аварію, у якій Ігор втратив дружину, майбутню дитину (у цій аварії це були не єдині жертви) і сам отримав численні травми.

Дружна університетська родина одразу відгукнулася на горе і прийшла на допомогу. Студенти ННІ природничих наук розпочали збір коштів для лікування Ігоря, встановили графік чергування в його палаті, намагаючись максимально підтримати.

Зараз студентами університету зібрано 6775 грн., профспілковим комітетом університету надано 500 грн. допомоги, студенти і викладачі університету звертаються до різноманітних громадських організацій, депутатів місцевого рівня за допомогою.

У такий страшний час підтримав родину Ігоря Іщенка і депутат обласної ради, ректор університету Олександр Черевко, виділивши зі свого  депутатського фонду 3 тис. грн. Збір коштів для лікування Ігоря продовжується й зараз, щоденно небайдужі студенти, черкащани намагаються допомогти за змогою, адже це єдине, на жаль, що кожен із нас може зробити в цій ситуації.

За інформацією прес-служби Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору