Черкаський «УДАР» закликає створити комітет протидії сепаратизму

17 квітня 2014, 14:47

З огляду на агресію щодо України з боку Росії та дії провокаторів всередині країни черкаський осередок політичної партії «УДАР Віталія Кличка» закликає усіх небайдужих представників політичних сил, громадськості та правоохоронців створити Комітет протидії сепаратизму на Черкащині.

– Правоохоронці разом із громадськістю вже встановили 4 блокпости на в’їздах у Черкаси, ще один блокпост встановили поблизу Звенигородки. Такі заходи здійснюються з метою недопущення на територію області вогнепальної зброї, боєприпасів та екстремістсько налаштованих громадян, які можуть вчиняти провокації, – розповів голова Черкаської обласної організації партії «УДАР» Віталій Іляшенко.

За його словами, до захисту області потрібно створити Комітет протидії сепаратизму та розпочати широкомасштабну акцію, спрямовану на припинення масових заворушень і протидію проявам сепаратизму.

– Зараз тиск із боку Росії наростає щодня. Ми мусимо бути готовими. Тому усі політичні сили зараз мають об’єднати свої зусилля. Найперше, що ми маємо робити, – відслідковувати будь-які можливі провокації на території нашої області та організовано, разом із правоохоронцями, їх припиняти. А деяким політичним силам варто займатися не «чорним піаром» проти своїх опонентів та брудною виборчою кампанією, а реальними справами, – заявив Іляшенко.

З метою протидії провокаціям сепаратистів «УДАР» створив «гарячу лінію», на яку громадяни можуть повідомляти будь-яку корисну інформацію щодо перебування і дій екстремістських груп на Черкащині: (0472) 52-03-72.

За інформацією прес-служби Черкаської обласної організації партії "УДАР"

Поділитись

Коментарі

Вгору