Черкаський «УДАР» закликає політичних опонентів не спекулювати його ім’ям

08 травня 2014, 15:24

Гучні заяви про нібито підтримку та співпрацю деяких політичних сил із партією «УДАР» у новому складі Черкаської міської ради – не більше, ніж спекулювання з метою перетягнути електорат партії Кличка на свою сторону.

Про це заявив голова Черкаської міської організації «УДАРу» Андрій Кондратенко, інформує прес-служба партії.

– Нам дуже приємно, що різні політичні сили хочуть сформувати із «УДАРом» більшість у новому складі міської ради. «УДАР» завжди відкритий до співпраці із демократичними силами, однак ми не будемо ділити шкуру невбитого ведмедя заради власних інтересів, – заявив голова міського «УДАРу». – Наша позиція проста: кожен кандидат, як і уся команда «УДАРу», несуть відповідальність перед своїми виборцями.

За його словами, «УДАР» – це самодостатня партія, яка має власний кадровий резерв і поетапний план розвитку міста. Тому будь-який крок у бік створення коаліції, підписання угод про співпрацю з іншими політичними силами має бути прозорим і виправдовувати довіру своїх виборців.

– Ми просимо своїх політичних опонентів не розписуватися за нас при зустрічах у дворах. Якщо політик має підтримку людей і не зганьбив своє ім’я корупційними діями, то за нього й так проголосують, – наголосив Андрій Кондратенко.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору