Черкаський “УДАР” вимагає обґрунтування тарифів на житлово-комунальні послуги

09 липня 2014, 18:16

З 1 липня в Україні зросли тарифи: на водопостачання в середньому на 84%, на водовідведення (стоки) – на 105%, на водоспоживання (вода і стоки) – на 93%. Розуміючи складну економічну ситуацію в країні, на фоні якої відбувається підвищення тарифів на воду та інші послуги ЖКГ, черкаський "УДАР" звертається до уряду з вимогою зробити процес встановлення тарифів максимально прозорим.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної організації партії "УДАР".

– Ситуація, за якої підвищуються тарифи на житлово-комунальні послуги при тому, що якість цих послуг залишається на низькому рівні, має відійти в минуле. Люди мають бачити, за що вони платять кошти, відчути, як зміниться ситуація із водопостачання та водовідведення, – зауважив голова фракції "УДАР" у Черкаській міській раді Юрій Гончаров.

За його словами, підвищення тарифів певною категорією людей сприймається досить болісно, тому партія "УДАР" вимагає від уряду розробити зрозумілу і чітку систему пільг та субсидій за сплату компослуг.

– Незахищені категорії населення – пенсіонери та багатодітні сім'ї – повинні скористатися пільгами і субсидіями. На сьогодні, за нових тарифів середньостатистична черкаська родина, згідно з розрахунками, платитиме в місяць на 36 гривень. більше, тобто не 40, а 76 гривень. Це доволі високе навантаження для малозабезпечених сімей, – переконаний Юрій Гончаров.

Тому, за його словами, черкаський "УДАР" вимагає від Нацкомісії з держрегулювання у сфері компослуг оприлюднити економічне обґрунтування підвищення тарифів та ініціюватиме на законодавчому рівні запровадити заходи, які спонукатимуть органи місцевого самоврядування створювати умови для проведення громадської експертизи тарифів.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору