Черкаський “УДАР” вимагає обґрунтування тарифів на житлово-комунальні послуги

09 липня 2014, 18:16

З 1 липня в Україні зросли тарифи: на водопостачання в середньому на 84%, на водовідведення (стоки) – на 105%, на водоспоживання (вода і стоки) – на 93%. Розуміючи складну економічну ситуацію в країні, на фоні якої відбувається підвищення тарифів на воду та інші послуги ЖКГ, черкаський "УДАР" звертається до уряду з вимогою зробити процес встановлення тарифів максимально прозорим.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної організації партії "УДАР".

– Ситуація, за якої підвищуються тарифи на житлово-комунальні послуги при тому, що якість цих послуг залишається на низькому рівні, має відійти в минуле. Люди мають бачити, за що вони платять кошти, відчути, як зміниться ситуація із водопостачання та водовідведення, – зауважив голова фракції "УДАР" у Черкаській міській раді Юрій Гончаров.

За його словами, підвищення тарифів певною категорією людей сприймається досить болісно, тому партія "УДАР" вимагає від уряду розробити зрозумілу і чітку систему пільг та субсидій за сплату компослуг.

– Незахищені категорії населення – пенсіонери та багатодітні сім'ї – повинні скористатися пільгами і субсидіями. На сьогодні, за нових тарифів середньостатистична черкаська родина, згідно з розрахунками, платитиме в місяць на 36 гривень. більше, тобто не 40, а 76 гривень. Це доволі високе навантаження для малозабезпечених сімей, – переконаний Юрій Гончаров.

Тому, за його словами, черкаський "УДАР" вимагає від Нацкомісії з держрегулювання у сфері компослуг оприлюднити економічне обґрунтування підвищення тарифів та ініціюватиме на законодавчому рівні запровадити заходи, які спонукатимуть органи місцевого самоврядування створювати умови для проведення громадської експертизи тарифів.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору