Черкаський суд повернув державі майже півтисячі гектарів землі

28 травня 2017, 14:03

Господарський суд Черкаської області за позовом обласної прокуратури в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області стягнув із товариства понад 600 тис. грн. шкоди за самовільне зайняття земельної ділянки та заборонив йому надалі використовувати ці угіддя, пише УНН-Центр з посиланням на прес-службу відомства.

Розгляд цієї справи розпочався ще 2013 року, коли державні інспектори встановили незаконне використання земель сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 472,85 га: 268,18 га в адмінмежах Білозірської сільської ради Черкаського району й 204,67 га в адмінмежах Хлистунівської й Будо-Орловецької сільських рад Городищенського району. Однак товариство не погодилося з висновками державних інспекторів і відстоювало свою позицію в суді.

Інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області довели й обґрунтували факт порушення земельного законодавства, завдяки чому суд першої інстанції задовольнив вимоги прокурора щодо повернення державі землі й стягнення з товариства шкоди в сумі більше як 600 тис. грн. на користь держави.

Коментарі

Вгору