Черкаський слідчий, який порушував справи проти майданівців, ховається серед кіборгів?

28 листопада 2014, 09:12

суд

Одіозно відомий керівник групи слідчих, що фабрикувала справи проти черкаських майданівців взимку цього року, воює в зоні АТО. «Він зараз перебуває в районі Донецького аеропорту», — повідомив на засідання громадської ради при УМВС України в черкаській області, перший заступник начальника УМВС, начальник слідчого управління Валентин Кожухівський, інформує Вечірка.

Нагадаємо, черкаський свободівець Юрій Ботнар судиться із Русланом Андріяшем. На останнє судове засідання слідчий не з’явився, бо поїхав в зону АТО. Постраждалі від протизаконної діяльності слідчого майданівці переконані, ховаючись в зоні АТО, той намагається уникнути відповідальності.

—    Та на ньому, чесно кажучи, штампу ніде ставити. Усе що можна було порушити – він порушив. Ця людина нахабно та зухвало фабрикувала справи майданівців. Йому не місце в лавах органів внутрішніх справ і він своєю присутністю компрометує тих героїв, які зараз воюють на сході України, — обурився журналіст газети «Черкаський край» та член громадської ради при УМВС Володимир Лимаренко.

Новопризначений прокурор Черкаської області Юрій Шеремет запевняє, він написав лист до керівництва УМВС, аби Андріяна не відправляли в зону АТО, бо його притягують до кримінальної відповідальності і він має з’являтися на суд.

Поділитись

Коментарі

Вгору