Черкаський підприємець зробив подарунок вчителям (відео)

02 листопада 2017, 08:20

Фото: Араїк Мкртчян/facebook

Відомий меценат із Черкас, підприємець Араік Мкртчян допоміг реалізувати ініціативу директора загальноосвітньої школи № 28 щодо ознайомлення педагогічного колективу з роботою творчих студій в сільській місцевості, інформує "Антена".

- Перший день канікул вирішили зробити для учителів незвичайним. Оскільки наразі педагогічна діяльність пов’язана з іноваційними методами навчання, вивчення цікавих моментів. Ми взнали, що у Мошнах працює цікавий будинок творчості дітей у якому викладають вчителі – ентузіасти. Там же у Мошнах є музей Тараса Шевченка, а ми, проживаючи поряд ніколи його не бачили. Там же є і архітектурні пам’ятки, - розповідає директор школи Тетяна Скорик. - У організації цієї екскурсії нам надав допомогу добрий друг нашої школи Араїк Мкртчян. Він ніколи не відмовляє, якщо ми його просимо про допомогу. П'ятдесят педпрацівників школи №28 щиро вдячні Араїку Рафіковичу за безвідмовність, ініціативу і безкорисливість у співпраці в проекті " Школа - відкритий освітній простір".

Сам Араїк Рафікович зазначає, що він завжди готовий надавати посильну допомогу тим, хто цього потребує.

- Мені зателефонувала Тетяна Андріївна попросила допомогти, я й надав допомогу. Їй я ніколи не відмовляю, - каже підприємець.

Коментарі

Вгору