Черкаський народний обранець Максим Поляков прогуляв більше половини засідань у ВР

29 жовтня 2015, 17:00

1446126878_28Народний депутат від «Народного Фронту» прогуляв більше половини пленарних засідань Верховної Ради України. Про це свідчать дані, оприлюднені на сайті ВР, інформує Провінція

Так, Максим Поляков був присутнім лише на 49 пленарних засіданнях ВР, прогулявши при цьому решту – 55 ленарних засідань.

Варто зазначити, що за весь час перебування Максима Полякова у Верховній Раді, жоден його законопроект не був прийнятий.

Крім того, жодна із запропонованих ним поправок до законопроектів, також  не була прийнята.

Черкаський народний обранець, за даними сайту ВР, досить вибірково ставиться до законопроектів.  Зокрема, законопроекти, які направлені на відповідність України  стандартам ЄС, Максимом Поляковим було проігноровано.

Так, нардеп відмовився голосувати за такі законопроекти:  про внесення змін до Закону України "Про судоустрій і статус суддів" щодо удосконалення засад організації та функціонування судової влади відповідно до європейських стандартів (№1497);  про внесення змін до Закону України "Про судоустрій та статус суддів" щодо встановлення реальної відповідальності суддів (№1585); про внесення змін до Закону України "Про мораторій на стягнення майна громадян України, наданого як забезпечення кредитів в іноземній валюті" щодо посилення захисту прав позичальників (№1610); про ратифікацію Угоди між Україною та Європейським Союзом щодо статусу Консультативної місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки України (КМЄС в Україні); про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення безперешкодного доступу громадян до узбережжя водних об'єктів для загального водокористування; про Заяву Верховної Ради України "Про забезпечення миру та стабільності на Сході України".

Ці та багато інших суспільноважливих законопроектів черкаський нардеп М.Поляков залишив без уваги. Тож, незважаючи на голослівні заяви та обіцянки нардепа щодо підтримки ЄС, насправді його вчинки свідчать скоріше  про саботаж з його боку інтеграції України в ЄС.

Нагадаємо, при цьому сам нардеп М.Поляков неодноразово опинявся в епіцентрі корупційних скандалів. Так, досі не поставлена крапка у його рейдерських діях по захопленю “Уманьхліб”. Крім того, він також був звинувачений у корупційних діях на Одеській митниці.  http://from-ua.com/news/349596-deputatskii-kontrol-hoche-postaviti-svoih-lyudei-na-odeskii-mitnici.html

Поділитись

Коментарі

Вгору